Aanmelden als partner

Aanmeldformulier

Ik ga akkoord met de privacyverklaring

Hier kunt u meer lezen over onze privacyverklaring

Aanmelden
Studievereniging Increase wil studenten en bedrijven bij elkaar brengen. Wij willen de studenten van Economics & Logistics (NHL Stenden Hogeschool) laten kennismaken met het toekomstige werkveld en eventuele stageplekken. Dit doen wij door nauw samen te werken met deze bedrijven.

Een samenwerking kan worden vormgegeven door bijvoorbeeld het organiseren van een In-House dag of een gastcollege. Wij zorgen ervoor dat de studenten aanwezig zijn en u hoeft alleen nog uw bedrijf te presenteren. Daarnaast mogen al onze partners vacatures delen op onze website.

Uiteraard zijn er nog veel meer opties, in overleg is alles mogelijk. Geïnteresseerd? Wij gaan graag met u in gesprek over de mogelijkheden!