Alfa

Alfa is niet alleen een accountancykantoor maar ook een brede zakelijke dienstverlener die duurzaam waarde creëert voor onze klanten, onze collega’s én de maatschappij!

Landelijk actief, toch overal dichtbij
Vanuit verschillende lokale vestigingen werken ruim 1000 medewerkers met ambitie om verder te groeien, zowel als persoon én professional. Of je nou een starter bent of een ervaren adviseur, bij Alfa krijg je de ruimte om verder te groeien. We bieden je de uitdaging die past bij je ambitie, zo kan je ontdekken waar jij als professional gelukkig van wordt.  Daarnaast heb je bij Alfa jou de unieke kans om mede-eigenaar van onze organisatie te worden, want we doen het samen!

Kom je ook groeien bij het duurzaamste accountancykantoor van Nederland?
We hebben diverse mogelijkheden om je als student of starter verder te ontwikkelen. Kijk voor meer mogelijkheden op: www.werkenbijalfa.nl of neem contact op met een van onze lokale kantoren bij jou in de buurt! 

Interesse of wil je meer weten over Alfa accountants & adviseurs?
Neem een kijkje op onze site of neem contact of neem contact op met een lokaal kantoor bij jouw in de buurt!

Werken bij Alfa